влевовправо
Новинка

Шліфувальна машинка Dynabrade 59044 - 2,5 мм (під пилосос)
- Немає в наявності
13 520 ₴
+380975941613
- +380 (44) 360-46-170664043131 Офіс (бухгалтерія)
- +380 (97) 594-16-130999300541 Менеджер по інструменту та фільтрам
- +380 (68) 404-31-31Менеджер по інструменту та фільтрам
- +380 (66) 256-69-90Ремонт інструменту, монтаж камер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова модель шліфувальної машинки Dynabrade 59044 - 2,5 мм (152 мм).
Ексцентрикова ротаційно-вібраційна машинка Dynabrade 59044 обладнана системою центрального вакууму, а також має новий полегшений корпус вагою 900 грамів. Попри невеликий розмір машинки, нова ергономічна ручка чудово лягає в руку. Поєднання нових можливостей машинки дає змогу працювати набагато довше, не відчуваючи втоми, водночас виконуючи великі обсяги робіт.
Пневмодвигун видає до 12000 об/хв. Композитний ротор має досконалішу систему змащення, завдяки чому лопаті слугують набагато довше. Просте обслуговування, просте перебудовування в інструмент із пиловідведенням. Легка заміна деталей глушника для зручного обслуговування. Порівняно низький рівень шуму на 83 дБ. Система глушника знижує рівень вихлопних шумів. Регулятор швидкості дає змогу контролювати швидкість інструменту великим пальцем. Підошви Dynabrade з якісного поліуретану забезпечують рівномірнішу роботу та мінімальний рівень вібрації.
Ексцентрикова ротаційно-вібраційна машинка Dynabrade 59044 обладнана системою центрального вакууму, а також має новий полегшений корпус вагою 900 грамів. Попри невеликий розмір машинки, нова ергономічна ручка чудово лягає в руку. Поєднання нових можливостей машинки дає змогу працювати набагато довше, не відчуваючи втоми, водночас виконуючи великі обсяги робіт.
Пневмодвигун видає до 12000 об/хв. Композитний ротор має досконалішу систему змащення, завдяки чому лопаті слугують набагато довше. Просте обслуговування, просте перебудовування в інструмент із пиловідведенням. Легка заміна деталей глушника для зручного обслуговування. Порівняно низький рівень шуму на 83 дБ. Система глушника знижує рівень вихлопних шумів. Регулятор швидкості дає змогу контролювати швидкість інструменту великим пальцем. Підошви Dynabrade з якісного поліуретану забезпечують рівномірнішу роботу та мінімальний рівень вібрації.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр диска | 152 мм |
| Виробник | Dynabrade |
| Вага | 0.91 кг |
| Споживана потужність | 194 Вт |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Пневматична |
- Ціна: 13 520 ₴





